Za upit cara dusana pronađeno 87 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Dupleks na dobroj lokaciji, odličnog rasporeda+++ Agencijska oznaka stana 1101254 , CENA 160.000 e + agencijska provizija od 3 %. Cara Dušana,... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 5/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen, renoviran dvosoban dupleks ID#10011

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

137.970€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 136800€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102216 CENA 136.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se manji trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini... više

136.800€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/1 spratova

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan 47m2, PR, Stari Grad, Beograd - 160.000€

Cara Dušana, Stari Grad, Beograd

Izdvajamo iz ponude dvosoban stan površine 47 m2, u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u ul. Cara Dušana u Beogradu. Sastoji se... više

160.000€ (3 404 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Adamovicevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001104

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Laze Nančića. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan nedaleko od Bulevara Evrope, Cara Dušana, Kliničkog... više

194.670€ (4 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156750€

Cara DuŠana, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan sa mogucnoscu kupovine parking mesta. Cena stana 156.750eu +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

156.750€ (2 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 250000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100676. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se kompletno namešten - sve je već u izraženoj ceni, a u... više

250.000€ (3 623 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 257500€

Cara DuŠana, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA JE 1042055. Adamovicevo naselje. Odlicna salonska nekretnina u jednom od najlepsih delova grada. Trosoban stan, 102m2.... više

257.500€ (2 524 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

PORODIČNI DOM SA VELIKIM DVORIŠTEM - Vlasnik

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja... više

396.000€ (4 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova