Za upit Budva pronađeno 76 oglasa

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

84.128€ (1 617 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 9/9 spratova

PLAC PALILULA BORČA 5700m2 , 130000e

BorČa, Palilula, Beograd

Prodaja zemljišta Beograd, PALILULA, Borča, Veliki budžak, poljoprivredno zemljište. 1.5 km od stadiona FK Borča Kordinate parcele na Google... više

130.000€ (22 €/m²)

  • 5700m²

Trosoban stan NOVI SAD, 340000€

Centar, Novi Sad

Savršen primer kako prelepi salonski stan može postati još lepši u modernom duhu. Stanu kome ni najveći detaljisti neće moći naći ni jednu manu.... više

340.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 1/3 spratova

Prodajem kucu u Vrbovnu

Lazarevac, Beograd

Na prodaju prizemna kuća u Vrbovnu 1 km udaljena od magistrale,30 km do Beograda. Površine 85 mkv,plac 12 ari,poseduje i garažu. Raspored u... više

84.000€ (988 €/m²)

  • 85m²

Retko u ponudi,1.5,48kvm,početak bloka

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom... više

198.000€ (4 125 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 8/11 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 245000€

Liman 2, Novi Sad

<p>Kompletno adaptiran trosoban stan, u neposrednoj blizini Promenade. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1102006, cena stana je 245.000e... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 10/16 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102327, cena nekretnine je 179.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 70 m2, troiposoban, peti sprat.... više

179.000€ (2 557 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5/16 spratova

Petosobna kuća BACKI PETROVAC, 195700€

Backi Petrovac, Bački Petrovac

Agencijska oznaka - 3091261 - Lepa i kvalitetno građena kuća u Bačkom Petrovcu. Poseduje prelep dnevni boravak, četiri sobe, dve kuhinje, dva... više

195.700€ (978 €/m²)

  • 200m²

Porodična kuća u centru Dragocveta 160m2 (5 km od Jagodine)

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život... više

51.500€ (321 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091491 - CENA JE 210 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena četvorosobna kuća na Čardaku. Kuća se sastoji od dnevnog... više

210.000€ (1 111 €/m²)

  • 189m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3089873 - Cena + agencijska provizija od 3%. Uknjižena spratna kuća u mirnom delu Čardaka. Ravan plac sa lepim platoom... više

210.000€ (1 111 €/m²)

  • 189m²