Čubura, Vračar, Beograd
Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0.5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara.... više
121.500€ (4 500 €/m²)
Neimar, Vračar, Beograd
2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više
229.000€ (4 872 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više
448.000€ (6 400 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
Retka prilika na tržištu!!! Na prodaju – dvosoban salonac u srcu Vračara, ulica Prote Mateje. U ponudi je izuzetan dvosoban salonac površine... više
290.000€ (4 603 €/m²)
Cubura, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više
360.000€ (3 913 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više
160.000€ (4 000 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 125544, I/V, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se prostran i svetao cetvorosoban stan povrsine... više
485.000€ (4 619 €/m²)
Južni bulevar, Vračar, Beograd
2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više
120.000€ (3 000 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namesten,... više
391.000€ (4 768 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
4.0, 105m2 (dve terase ukupno 9m2), 1/5, CG, lift, kamin, klima, internet, interfon, ktv, podrum, parking, garažno mesto u blizini po dodatnoj... više
485.000€ (4 619 €/m²)
Karađorđev park, Vračar, Beograd
3.5, 73m2 (lođa 2.87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od... više
310.000€ (4 246 €/m²)
Hram, Vračar, Beograd
Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više
367.000€ (3 306 €/m²)