Za upit Beograd Hram svetog save Vracar pronađeno 85 oglasa

Sell tenanted flat Vracar Beograd Expo 2027 invest estate property

Hram Save Neimar Cubura Krst Slavija Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

365.000€ (3 318 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Svetozara Markovića 44m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više

185.000€ (4 204 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića, 103m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3.5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli,... više

357.000€ (3 466 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više

260.000€ (4 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje

HRAM, LUKS, 4.0 STAN, CENA NA UPIT

Neimar, Vracar, Beograd

1.000.000€ (6 756 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 2.sprat

VRACAR KALENIC 46m2 , 225000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

VRACAR CRVENI KRST 160m2 , T , 590000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 3.sprat

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 174m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više

760.000€ (4 367 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 174m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican,... više

380.000€ (3 551 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/7 spratova