Za upit Beograd Hram svetog save Vracar pronađeno 85 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, KURSULINA, 110 M2, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa... više

385.000€ (4 583 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 4.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka, 69m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Hram Sv. Save- Svetozara Gligorića 129m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

129m2, 1/4, Lux kancelarijski/poslovni prostor, toplotne pumpe, videofon, video nadzor, garažno mesto, odvojen ulaz Vračar je jedna od najlepših... više

471.000€ (3 651 €/m²)

  • 129m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 70m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 2.0, 70m2 (lođa 2m2), 3/5, CG, lift, interfon U ponudi ekskluzivno opremljen stan na premijum... više

388.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 160m2, 665000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109110, VI/VI, dupleks, lift, telefon, garaza, deljiv, stambena zgrada. **RASKOSAN 4.0 DUPLEKS OD 160m2 KOD HRAMA**Moderan i... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 7.0, 277m2, 1200000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106419, IV/V, dupleks, uknjizen, novogradnja. Luksuzan, porodican duplex u zgradi novije gradnje, u srcu Beograda, na Vracaru... više

1.200.000€ (4 332 €/m²)

  • 7 soba
  • 277m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 216m2, 652000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131309, VPR/IV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza(2), dvoriste/basta, stambena zgrada. Stan idealan za viseclanu porodicu... više

652.000€ (3 018 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 131m2, 524000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

524.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova