Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Novi Beograd - Ledine ID#1501

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex... više

88.400€ (1 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Prodajem kucu u Vrbovnu

Lazarevac, Beograd

Na prodaju prizemna kuća u Vrbovnu 1 km udaljena od magistrale,30 km do Beograda. Površine 85 mkv,plac 12 ari,poseduje i garažu. Raspored u... više

84.000€ (988 €/m²)

  • 85m²

Straževica – 14 ari ID#18224

Resnik, Rakovica, Beograd

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Savršena lokacija za miran... više

63.000€ (45 €/m²)

  • 1400m²

Sremčica, nov stan 40m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

78.000€ (1 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4, 7 ara

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2

Politika, Stari Grad, Beograd

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Suteren/3 spratova

Sopot, Dučina - Danila Bate Stojkovića, 10.43a

Dučina, Sopot, Beograd

Sopot, Dučina - Danila Bate Stojkovića plac, 10.43a, postojeći objekti na parceli 30m2, front prema ulici 13m, struja, voda, bunar, septička... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 42.48m², I sprat, Rvati, Obrenovac - 76.464€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

76.464€ (1 820 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju građevinski plac površine 30 ari u Konaticama, opština Obrenovac

Konatice, Obrenovac, Beograd

Plac 30,34 ara u naselju Konatice kod Obrenovca. Plac se nalazi na mirnom ušuškanom mestu, na 250 m od glavnog puta koji vodi na Ibarsku magistralu,... više

22.000€ (22 000 €/m²)

  • 1m²

Građevinski plac 64 ari, Obrenovac, Skela – 51 500 €

Skela, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac u Skeli kod Obrenovca, ukupne površine 64,48 ari. • Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija 53 m x 122... više

51.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 60, 82 ara, Obrenovac, Zabrežje – 50.000e

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac sa izlazom na reku Savu, ukupne površine 60,82 ara kategorisan kao šumsko zemljište . Prostire se od nasipa do reke, približnih... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 1, 5 ha, Obrenovac, Jasenak – 45 000 €

Jasenak, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 1,48 ha u Jasenku približno dimenzije 60m x 210m • Plac se nalazi na mirnom mestu, okružen prirodom,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²