Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7473 oglasa

Poslovni prostor, Vojna bolnica

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Vojne bolnice. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od bolnice, Kliničkog centra, Medicinskog fakulteta.... više

280.000€ (1 609 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Apartman 34 m², V sprat, Zlatibor – (OPREMLJEN) - 73.000€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 34 m², koji se nalazi na petom spratu pružajući vam mogućnost za mir, odmor i prelep pogled na... više

73.000€ (2 147 €/m²)

  • 34m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan 98m2, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet... Stan se nalazi na petom... više

170.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5/15 spratova

Plac za gradnju, Gabrovac, 1.963 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac za gradnju ili drugu korisnu namenu u prirodnom okruženju sela Gabrovac, blizu glavnog puta. Dozvoljena gradnja,... više

20.000€ (10 €/m²)

  • 1963m²

Novi Sad, Satelit, Futoški put, 1.5, 32m2, 87000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131173, III/, klima, terasa. SATELIT - 32 m2, funkcionalan 1,5 - soban stan. Terasa. Blizina mnogih marketa, satelitske pijace... više

87.000€ (2 718 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 3.sprat

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića, 902m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića kuća, 902m2 (terasa 2m2), PR+I+II, CG, klima, internet, parking, garaža 179m2, pomoćne prostorije, struja,... više

450.000€ (498 €/m²)

  • 902m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan u kući 88m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na... više

123.000€ (1 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

U ponudi šumsko i poljoprivredno zemljište u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 8,5 ari u blizini Bozmana, naselje Petrovac. 84 ari je šuma treće klase, a 24 ara je njiva četvrte klase.Ukupna... više

60.000€ (5 €/m²)

  • 10856m²

Prodaje se porodična kuća kod hotela Tami residence

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više

230.000€ (655 €/m²)

  • 351m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Socijalno, Dositejeva, 3.0, 73m2, 180000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

STAN NEDALEKO OD LIDLA!!

Centar, Sombor

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik,... više

61.800€ (1 084 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova