Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7473 oglasa

Plac za gradnju u Donjem Dušniku 804 m2, sa objektom za rušenje

Donji Dušnik, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju građevinsko zemljište u Donjem Dušniku, površine 804 m2. Nalazi se u mirnom delu naselja i na parceli je stariji objekat za rušenje... više

13.500€ (16 €/m²)

  • 804m²

Novi Sad, Centar - Četvorosoban stan ID#1001061

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Zlatibor, apartman 2.5, Obudojevica

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više

89.000€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Čukarica, odličan stan 111m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više

197.000€ (1 774 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više

214.400€ (2 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska, 61m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan.... više

219.000€ (3 590 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova

Surčin, Dobanovci, , 161a, 435000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 98826, uknjizen, plac. U zapadnom delu Dobanovackog atara se nalazi zemljiste , na petsto metara od asvalta i svih prikljucaka... više

435.000€ (27 €/m²)

  • 16100m²

Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5

Kalenić Pijaca, Beograd

Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5, TA Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić... više

405.000€ (4 218 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Detelinara, Novi Sad

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan,... više

150.000€ (3 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Ada Ciganlija, , 3.0, 83m2, 95000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130074. Splav na Adi Ciganliji na prodaju, cena 95000€. Splav se nalazi na Savskom nasipu Ada Ciganlije, na samo 5 min. od rampe... više

95.000€ (1 144 €/m²)

  • 83m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 136000€

Telep, Novi Sad

NOVO, MIRNO, PARKING ,GRATIS KROVNA TERASA 50m2, UKNJIŽEN. Agencijska oznaka 1100609. U ceni nije uračunata agencijska provizija 3%. Retko... više

136.000€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Severni bulevar, Supilova, 5.0, 196m2, 399500 EUR

Severni Bulevar, Beograd

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open... više

399.500€ (2 038 €/m²)

  • 5 soba
  • 196m²
  • 3/3 spratova