Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7474 oglasa

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!

Goge, Sombor

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu... više

200.000€ (1 418 €/m²)

  • 141m²
  • /1 spratova

Trosobni stanovi 64.81m² - 67.79m² | Obrenovac (CENTAR) - 129.620€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više

129.620€ (2 025 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • .sprat

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Čika Ljubina, 3.0, 73m2, 409000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjizen, luks renoviran, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan... više

409.000€ (5 602 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Bagremar stambeno poslovni objekat 650 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno - poslovni objekat na placu površine 3,81 arI . U prizemlju se nalazi poslovni prostor restoran sa kapacitetom do 150 mesta,... više

540.000€ (830 €/m²)

  • 650m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prolom banja, kuća 200 m2, plac 28.13 ari

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i... više

75.000€ (375 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 55m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 2.0, 61m2, 169000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom... više

169.000€ (2 770 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6.sprat

Plac, Toponički put

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Toponičkom putu, (blizu odvajanja za Hotel Nais, Tošić pumpe...), pogodan za obavljanje raznih delatnosti (proizvodne hale,... više

419.000€ (40 €/m²)

  • 10474m²

Plac Niška Banja, 1037m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog... više

46.350€ (44 €/m²)

  • 1037m²