Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7479 oglasa

IZUZETNA KUCA NA MEDAK PADINI

Medakovic Iii, Zvezdara, Beograd

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce,... više

700.000€ (1 682 €/m²)

  • 416m²

Stan 84m2, Vizantijski bulevar

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe,... više

181.000€ (2 154 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Zemun, Zemun polje, Gojka Nikoliša, 6.0, 169m2, 165000EUR

Zemun Polje, Beograd

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao... više

165.000€ (976 €/m²)

  • 169m²

Kuća, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena... više

150.000€ (347 €/m²)

  • 432m²
  • 1.sprat

Plac, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac u Donjem Matejevcu površine 2010 m2 (15.5 m x 136m), građevinsko zemljište. Pruža razne mogućnosti za gradnju, odvojen... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2010m²

U ponudi šumsko i poljoprivredno zemljište u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 8,5 ari u blizini Bozmana, naselje Petrovac. 84 ari je šuma treće klase, a 24 ara je njiva četvrte klase.Ukupna... više

60.000€ (5 €/m²)

  • 10856m²

Kuća, Oblačina

Oblačinsko jezero, Merošina, Merošina

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera.... više

46.000€ (230 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Plac, Jelašnica

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa.... više

11.000€ (29 €/m²)

  • 371m²

Novi Sad, Telep, Petefi Šandor, 2.5, 50m2, 125000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130644, PR/, klima, uknjizen, garaza, parking. TELEP - NOV NAMESTEN 49m2 stan na DVA NIVOA + PARKING mesto, uracumato u cenu.... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.0, 46m2, 159850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Mladenovac, Amerić, , 3.0, 360m2, 350000EUR

Amerić, Beograd

Agencijski ID: 71934, 33a, struja, bazen, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, podrum,... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²