Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7474 oglasa

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Knežici

Knežica, Doljevac, Doljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 47,2 ara u Knežici, opština Doljevac. Zemljište se nalazi na 400 metara od glavnog asfaltnog puta.... više

4.000€ (0 €/m²)

  • 4719m²

PLAC, PALILULA, 17ari, POVOLJNO

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, između Kovanlučke i Belopalanačke ulice. Vrlo lepa lokacija sa panoramskim pogledom na grad. VRLO POVOLJNO! Plac... više

15.000€ (8 €/m²)

  • 1718m²

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Retko u ponudi, luksuzno opremljen studio na Kopaoniku, u vikend naselju Presid

Čajetinska Česma, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kompletno opremljen studio sa terasom 32 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Studio... više

64.500€ (2 015 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 55m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Čika Ljubina, 3.0, 73m2, 409000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjizen, luks renoviran, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan... više

409.000€ (5 602 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Sremčica, nov stan 60m2, Savršen Dom nadomak grada

Čukarica , Čukarica, Beograd

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

109.800€ (1 830 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat