Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više
211.167€ (3 984 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 130330, 6a, u izgradnji. *ZA INVESTITORE**ZA INVESTITORE* I FIZICKA LICA OZIDANA ZGRADA, + GOTOV PROJEKAT 790 m2, bruto, Pr+1+Pk... više
890.000€ (1 126 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom... više
94.830€ (1 935 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu,... više
104.000€ (1 824 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više
1.300.000€ (3 250 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjizen, luks renoviran, tavan, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan... više
409.000€ (5 602 €/m²)
Lukavica, Dimitrovgrad, Dimitrovgrad
Na prodaju prelepa kuća u selu Lukavica, nadomak Dimitrovgrada i graničnog prelaza Gradina (5km). Idealna investicija za boravak u mirnom i... više
68.000€ (400 €/m²)
Centar, Jagodina
Izuzetna Prilika za Investiciju u Centru Jagodine! Tražite savršen lokal za pokretanje posla ili proširenje postojećeg? Imamo sjajnu ponudu... više
350.000€ (1 236 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju lokal površine 58 m², koji se nalazi na visokom prizemlju stambeno – poslovne zgrade u Obrenovcu. Struktura: Sastoji se od jedne... više
116.000€ (2 000 €/m²)
Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja
Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena... više
150.000€ (347 €/m²)
Širi centar, Jagodina
EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više
80.595€ (1 366 €/m²)
Banatić, Novi Sad
Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više
118.141€ (4 219 €/m²)