Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, , na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

159.372€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m² d

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici,na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

109.283€ (2 601 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

171.111€ (2 851 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Prodaja kuća Barajevo Beograd – porodična kuća 280m², plac 8 ari, 3 nivoa

Barajevo, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija... više

189.000€ (675 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Prodaja lokala Novi Sad – Lokali na Telepu od 30 do 191 m², odlična lokacij

Telep, Novi Sad

Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste... više

249.953€ (2 358 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

KUĆA! KULA!

Kula

Na prodaju je prelepa kuća čvrste gradnje u mirnom delu Gornjeg Grada u Kuli, građena od kvalitetne cigle koja osigurava dugotrajnost i udobnost.... više

72.100€ (198 €/m²)

  • 364m²
  • .sprat

INDUSTRIJSKA HALA – MLADENOVAC - CENTAR

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta –... više

148.000€ (592 €/m²)

  • 250m²

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Socijalno, Dositejeva, 3.0, 73m2, 180000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

PORODICNA KUCA NA VRACARU U ZONI PORODICNE GRADNJE

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na prodaju porodicna kuca od 180m2 ( uknjizena na 154m2) smestena u mirnoj ulici gde je dozvoljena samo porodicna gradnja. Ova kuca je spoj... više

790.000€ (4 388 €/m²)

  • 180m²

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Cara Dušana, Novi Sad

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat