Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.454€ (2 168 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 131598, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²

Kuća, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena... više

150.000€ (347 €/m²)

  • 432m²
  • 1.sprat

Prodaja kuće, poslovno-stambeni objekat, dva stana, parking, garaža - Telep 2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletne poslovno-stambene zgrade u Novom Sadu, ukupne površine 235m2 bruto (181m2 neto), smeštene na placu od 408m2, u... više

499.800€ (2 126 €/m²)

  • 235m²
  • Prizemlje/1 spratova

Lokal u centru Kragujevca, 17 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru Kragujevca, površine 17 m2. Lokal je renoviran, odmah spreman za rad. Uknjžen je, pogodan je za rezne delatnosti a... više

66.000€ (3 882 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića, 62m2

Kalvarija, Zemun, Beograd

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban... više

210.000€ (3 387 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/12 spratova

Na prodaju lokal - 116m2 - Novo naselje

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju poslovni prostor površine 116m², grejanje na struju, odmah useljiv. Prostor ima izlaz na dve ulice i dva javna parking mesta rezervisana... više

230.520€ (1 987 €/m²)

  • 116m²
  • .sprat

Kuća 120 m², 40 ari, Ub, Vrelo – 65 000 €

Vrelo, Okolina, Ub

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji... više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova