Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131303, III/, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Konjarniku,jednosoban 38m2+7m2terasa,sakuhinjom,trpezarijom,predsobem,kupatilom... više
152.000€ (4 000 €/m²)
Vrčin, Beograd
Agencijski ID: 95359, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam parcelu ,gradjevinsku,gde je dozvoljena gradnja.Plac se nalazi ,izmedju Suplje Stene... više
30.000€ (30 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet,... više
290.000€ (2 000 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više
96.900€ (1 938 €/m²)
Panjevac, Okolina, Despotovac
Na samo 1,5 km od sela Panjevac, sakriveno među zelenilom i mirom prirode, nalazi se mesto koje nosi neobično ime – "Teška muka". Ali, iza tog... više
180.000€ (720 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više
465.990€ (3 503 €/m²)
Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom... više
128.750€ (3 576 €/m²)
Cubura, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje,... više
390.000€ (4 756 €/m²)
Gornja Vrežina , Pantelej, Niš
Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više
105.000€ (350 €/m²)
Banja Vrdnik, Okolina, Irig
U ponudi je prijatna i funkcionalna kuća površine 55 m², smeštena u mirnom delu Vrdnika, idealna za sve koji žele skladan spoj prirode, tišine... više
75.000€ (1 363 €/m²)
Južni bulevar, Vračar, Beograd
2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više
120.000€ (3 000 €/m²)
Novo naselje, Ćuprija
Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više
220.000€ (1 100 €/m²)