Stari Kosutnjak, Rakovica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon,... više
125.000€ (2 358 €/m²)
Trnava, Jagodina
Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda... više
9.000€ 0 €/m²)
Vrtište, Crveni krst, Niš
Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje... više
110.000€ (785 €/m²)
Salajka, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102570 - Cena 165.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Salajci.... više
165.000€ (2 704 €/m²)
Pravni fakultet, Vračar, Beograd
Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3.5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli,... više
357.000€ (3 466 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više
96.900€ (1 938 €/m²)
Južni bulevar, Vračar, Beograd
2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više
120.000€ (3 000 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno... više
352.000€ (2 478 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više
184.645€ (2 978 €/m²)
Bežanijska Kosa I, Beograd
Agencijski ID: 123716, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking,... više
670.000€ (4 466 €/m²)
Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više
120.000€ (670 €/m²)
Guncati, Knić, Knić
Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 .... više
56.000€ (391 €/m²)