Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

63.800€ (1 417 €/m²)

  • Garsonjera
  • 45m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

68.590€ (2 143 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

83.050€ (2 129 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

69.300€ (1 540 €/m²)

  • Garsonjera
  • 45m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

96.800€ (1 363 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 71m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

85.800€ (1 383 €/m²)

  • Garsonjera
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

62.205€ (2 145 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

83.050€ (2 129 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova