Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

PRAVA PRILIKA – JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA STANOVANJE I P

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji,... više

76.030€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Poslovno-stambeni kompleks u Batočini – hala i kuća na 7 ari placa

Širi centar, Batočina

Na prodaju poslovno-stambena nekretnina u Batočini, koja se sastoji od proizvodne hale, stambenog objekta i pomoćnih objekata, smeštenih na... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Popovica, , 5.0, 556m2, 700000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116185, 8a, spratna, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaju se 2 EXTRA LUX VILE na placu 8 ari POPOVICA u elitnom naselju,... više

700.000€ (1 258 €/m²)

  • 556m²

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji

Ostružnica, Čukarica, Beograd

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja... više

69.000€ (690 €/m²)

  • 100m²

Trosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 53m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše funkcionalnošću... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mačvanska, 3.5, 84m2, 430000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smesten na jednoj... više

430.000€ (5 119 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3.sprat

Izuzetan jednosoban stan/penthouse na prodaju, Save Nemanjića, 60.000€, 38m²

Strogi centar pored Gimnazije, Smederevo - Centar, Smederevo

Prodaje se jedinstven, renoviran opremljen jednosoban stan površine 38 m2 (mereno 42m2, uknjizeno 38m2), smešten na prestižnoj lokaciji u strogom... više

60.000€ (1 578 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 5/5 spratova

Zemun, Altina, Viktora Starčića, 5.0, 106m2, 220000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvoriste/basta. Na prodaju porodicna kuca u Zemun, smestena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodican... više

220.000€ (2 075 €/m²)

  • 106m²

PRODAJE SE PROSTRANA KUĆA U VRNJAČKOJ BANJI!

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više

230.000€ (766 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Tipska kuća u Petrovaradinu, Mišeluk,

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće... više

178.500€ (2 445 €/m²)

  • 73m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

68.900€ (2 026 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/2 spratova