Pronađeno 10007 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Plac površine 16 ari, Barič - 11.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskom području ukupne površine 16,11 ari u Bariču, opština Obrenovac, Plac je ravan, pravougaonog oblika, dimenzija... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se prostran trosoban stan u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je... više

180.000€ (1 978 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

GARAžA NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

više

38.000€ (1 583 €/m²)

  • 24m²

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 54,5 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

133.525€ (2 472 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Izvanredan trosoban stan u kući u Apelovcu, 100 m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju... više

135.000€ (1 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

Stan 51 m2, drugi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 51 m2 u izgradnji, u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

104.436€ (2 047 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investi

Centar, Jagodina

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno... više

35.000€ (1 250 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC MEDAKOVIC I 92m2 , 257000e

Medakovic I, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Medakovic I, Mokroluska, 3.0 kuca od 92 m2, bez terase, na placu od 6.2 ara, PR, ta, bez lifta, ktv,... više

257.000€ (2 793 €/m²)

  • 92m²

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova