Pronađeno 9959 oglasa

Novi Sad, Sajam, Rumenačka, 2.5, 58m2, 155000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma... više

155.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Poslovni prostor, 266 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 266 m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve... više

563.600€ (2 118 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan 114m², PR, Topolice, Obrenovac (NAMEŠTEN) - 205.000e

Obrenovac, Beograd

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice... više

205.000€ (1 798 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001212

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara... više

129.470€ (3 596 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

U prilici smo da vam ponudimo prodaju više lokala u samom srcu Vranja i na jednoj od najprometnijih lokacija. Ugao ul. Kneza Miloša i Partizanske,... više

3.000€ (9 €/m²)

  • 332m²
  • .sprat

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 69m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

243.000€ (3 521 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Odličan lokal u centru, 58m2

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u... više

94.430€ (1 628 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

PLAC IZ SNOVA ZA VIKENDICU – MAJUR, 12.58a

Majur, Okolina, Jagodina

Bežanje iz grada nikad nije bilo bliže. Na prodaju plac u Majuru površine 12.58 ari – savršen za vikendicu, odmor i punjenje baterija. Zamisli... više

12.580€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 92.09 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po... više

222.860€ (2 422 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova