Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Lokal u 2 nivoa

Centar, Jagodina

*lokal na extra lokaciji više

65.000€ (928 €/m²)

  • 70m²
  • /2 spratova

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog, 35m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • vp/4 spratova

Jednosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 34, 29 m²

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

68.580€ (2 017 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/5 spratova

Direktna prodaja - Vrdnik Residence

Centar, Vrdnik

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima... više

77.900€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Centar grada 54m² + 12m² terasa, 107000€

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan... više

107.000€ (1 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Stambeno-poslovni objekat u centru Rekovca po ceni 300eur/m2

Centar, Rekovac

Veliki stambeno poslovni objekat se nalazi u samom centru Rekovca u glavnoj ulici. Kompletna celina se sastoji iz prizemnog dela sa vise soba... više

78.000€ (312 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova