Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3245 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

15.000€ (4 €/m²)

  • 3245m²

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Stan, Poslovni prostor, Centar, Sud

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više

108.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Centar, Marka Miljanova, 1.0, 25m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na... više

95.000€ (3 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Plac, Novo Selo 16.19 ari

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 16.19 ari u Novom selu na 6,5 km od centra grada. Nalazi se u blizini veoma prometnog,lokalnog puta Niš i Prokuplje.... više

66.700€ (4 168 €/m²)

  • 16m²

Lokal 84m2 na odličnoj lokaciji

Širi centar, Jagodina

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone,... više

64.000€ (761 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Va lokala 27m2+34m2 sa dozvolom za nadogradnju stambenog prostora

Centar (extra zona), Paraćin

Dozvola za nadogradnju 60m2, zemljiste uz zgradu 72m2 ukupno zemljiste 1,33 ar zamena za stan u Beogradu sa doplatom više

60.000€ (983 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

Stan na mirnoj lokaciji u Smederevu

Centar, Smederevo

Dvosoban stan na mirnoj lokaciji ,u naselju Kovačićevo Ima veliku terasu više

69.000€ (1 254 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Prodaja stana u Kragujevcu – Centar preko Lepenice | Svetao stan sa terasom,

Centar, Kragujevac

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu,... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/5 spratova