Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

Jednoiposoban stan 40 m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C316 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja Sokobanja-Lamela 2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve... više

62.000€ (1 550 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Kolašin, Kolašin, Sportska zona, 3a, 59000EUR

Kolašin, Kolašin

Agencijski ID: 87960, struja, uknjizen, plac. Prodajem urbanizovan plac velicine 300 m2 u centru Kolasina a u sklopu DUP-a “Sportska zona” Centar... više

59.000€ (196 €/m²)

  • 300m²

SPRATNICA BLIZU CENTRA GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan... više

72.000€ (336 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

Lokal 60m2 dva nivoa, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal je uknjižen na 30m2 plus galerija sa istom kvadraturom, ukupno 60m2.... više

92.280€ (1 538 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stan u centru grada

Centar, Paraćin

više

56.700€ (900 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • .sprat

Kuća 110m2, centar grada, u blizini TC Šajkača

Centar, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više

90.000€ (818 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Ruma, Centar, , 3.0, 241m2, 90130EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

90.130€ (373 €/m²)

  • 241m²

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3245 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

15.000€ (4 €/m²)

  • 3245m²