Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

Samo kod nas – dvosoban stan u blizini centra Jagodine 60m2 + tri terase

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C316 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Jednosoban stan na prvom spratu - blizu centra i gradske plaže u Sremskoj Mitrov

Pejton, Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek... više

60.000€ (1 463 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/2 spratova

Kolašin, Kolašin, Sportska zona, 3a, 59000EUR

Kolašin, Kolašin

Agencijski ID: 87960, struja, uknjizen, plac. Prodajem urbanizovan plac velicine 300 m2 u centru Kolasina a u sklopu DUP-a “Sportska zona” Centar... više

59.000€ (196 €/m²)

  • 300m²

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Stan na odličnoj lokaciji

Centar, Ćuprija

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina... više

65.000€ (1 101 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kuća u centralnom delu Batočine pogodna za višečlane porodice

Širi centar, Batočina

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više

73.000€ (304 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

63.720€ (1 355 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4.0, 120m2, 85000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela.... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²