Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka, 40m2

Centar, Vrdnik

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i... više

72.000€ (1 800 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 6/7 spratova

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Plac 14 ari, Ub, Murgaš – 15 000 €

Murgaš, Okolina, Ub

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 14,26 ara u Murgašu, opština Ub, približnih dimenzija 21x67m. • Lokacija: Plac se nalazi na 3,8... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Ulični lokal, centar 56 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne... više

75.000€ (1 339 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Centar, Rujanska , 1.5, 36m2, 63000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 90368, u izgradnji. Centar Zlatibora, apartmani od 36-46m2, svaki apartman ima odvojenu spavacu sobu i terasu, cena u izgradnji... više

63.000€ (1 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 7/7 spratova

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

PRODAJE SE STAN U STROGOM CENTRU – DVOSTRANO ORIJENTISAN SA POGLEDOM NA CRKVU

Centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija... više

46.000€ (920 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

Renovirani stan

Centar, Paraćin

Stan ima izuzetno lep raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, špajz, velika terasa. Stolarija... više

42.000€ (792 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • .sprat

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice, 75m2

Veliko Gradište

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan... više

75.600€ (1 008 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova