Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Lokal 68 m2 Centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi lokal od 68 m2 u samom centru grada, novogradnja. Objekat ima ukupno 5 etaža su plus pr plus 3. Zgrada je pravljena po najnovijim... više

240.000€ (3 529 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar - Dvosoban stan + 19m2 terase ID#1001090

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ise Bajića. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, komforan dvosoban stan koji se nalazi u strogom centru... više

221.450€ (3 256 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Subotica, Centar, , 5.0, 250m2, 198000EUR

Subotica

Agencijski ID: 97664, 6a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više

198.000€ (792 €/m²)

  • 250m²

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Dvosoban stan u novogradnji odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

125.000€ (1 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog 48b, 2.0, 60m2, 186000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3.sprat

STAN-TROSOBAN-1 SPRAT-SOMBOR

Centar, Sombor

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na vrhunskoj lokaciji,na samo 5 minuta od pešačke zone,prodaje se komforan i svetao stan od 89m2 na prvom spratu.Stan... više

141.200€ (1 586 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 1/1 spratova

PRODAJE SE KUĆA 660m² – ŠIRI CENTAR JAGODINE

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju... više

230.000€ (348 €/m²)

  • 660m²
  • .sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Futoška , 3.5, 77m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoskoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, terasa.... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

141.750€ (1 507 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 1/5 spratova

3.5. Centar, Kej, Lux stan 108m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za... više

216.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat