Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

138.375€ (1 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal u centru kragujevca, 79m2,

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan... više

108.500€ (1 373 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

210.900€ (2 510 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

Građevinski plac 25 ari, Barič, Obrenovac – 30.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 25 ari, pravilnog oblika, smešten je na lepom i mirnom mestu - idealan za izgradnju porodične kuće ili... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prostrana, funkcionalna kuća na odličnoj lokaciji, 180m2 Obrenovac, Stubline

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više

119.000€ (661 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

PRAVI POTENCIJAL U SRCU GRADA!

Širi centar, Jagodina

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na... više

130.000€ (287 €/m²)

  • 452m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan u novogradnji odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

125.000€ (1 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 2.0, 59m2, 175000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127759, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju odlican dvosoban stan u Petra Drapsina ulici. Stan je kompletno renoviran... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova