Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

LOKAL NOVI SAD, 151100€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089571 - Uknjižen suterenski poslovni prostor u starijoj zgradi nadomak same pešačke zone. Trenutno u zakupu i uslov za... više

151.100€ (926 €/m²)

  • 163m²

Na prodaju – građevinsko zemljište 74 ara, Ćuprija

Zmič, Ćuprija

Na prodaju građevinsko zemljište ukupne površine 74 ara (7.400 m²), smešteno u opštini Ćuprija, na atraktivnoj i pristupačnoj lokaciji pogodnoj... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom... više

176.000€ (2 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 17/18 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova

Tivat, Centar, Markuševina, 2.0, 44m2, 177300EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108987, PR/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

177.300€ (4 029 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Kosmaj, kuća za kompletnu adaptaciju, plac 21, 5 ari ID#1595

Kosmaj, Sopot, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ravan plac udaljen svega jednu autobusku stanicu od centra Sopota. Na placu se nalazi urušena kuća od 54m2.... više

34.000€ (629 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Lokal u centru Jagodine, bolnica

Centar, Jagodina

Na prodaju lokal od 50m2 na veoma frekventnoj lokaciji, po ceni od 2.500 € po metru kvadratnom. Zbog odlične pozicije i same strukture lokala... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

Kompletno renoviran i namešten stan na prvom spratu u centru

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno... više

49.500€ (1 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Umka, 13 oktobra, 2.0, 41m2, 29000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

29.000€ (707 €/m²)

  • 41m²

Lokal u centru kragujevca, 79m2,

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan... više

108.500€ (1 373 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje