Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Stan! Dobijate dva stana po ceni jednog u centru!

Centar, Sombor

Prodaje se prostran stan u centru grada na odličnoj lokaciji! Ova neverovatna nekretnina ima površinu od 110 m² i zatvorenu terasu od 135 m²... više

108.200€ (983 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • Prizemlje/4 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1230 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

98.339€ (1 244 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju kuća u centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više

100.000€ (2 439 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 43 ara, Barič, Obrenovac - 73.100€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 43 ara, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

73.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

KUĆA NA SPRAT- RENOVIRANA-APATIN!!!

Centar, Apatin

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem,... više

110.000€ (1 527 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

APATIN! KUĆA I STOVARIŠTE

Centar, Apatin

APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više

110.000€ (1 486 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 144m2. više

100.000€ (694 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA-PLAC!

Centar, Apatin

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više

100.000€ (334 €/m²)

  • 299m²
  • .sprat

Trosobna kuća VRDNIK, 144000€

Centar, Vrdnik

više

144.000€ (1 028 €/m²)

  • 140m²

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

93.000€ (1 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Apartman na Zlatiboru, naselje Kamalj

Kamalj, Okolina, Zlatibor

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog... više

79.000€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje