Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001093

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje.... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 5.sprat

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101868 - CENA je 140 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan, dupleks u Centru. Stan se sastoji dole... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna... više

140.000€ (2 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Palilula, centar - Cvijićeva, 47m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, centar - Cvijićeva 1.0, 47m2 (lođa 9m2), 5/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking. Klasičan jednosoban stan, mogućnost... više

185.000€ (3 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 5/9 spratova

Rakovica, Centar, Ribarčeva, 5.0, 210m2, 150000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više

150.000€ (714 €/m²)

  • 210m²

Novi Sad, Centar, , 0.5, 30m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjizen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja! Odmah... više

150.000€ (5 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Gradjevinsko zemljište veće površine sa poslovnim objektima na glavnom putu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više

85.000€ (85 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje