Za upit 4326 Centar pronađeno 3561 oglasa

Starija kuća u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Legalizovana starija kuća u centru Ćuprije na fenomenalnom placu. Površina kuće je 106m2 i smeštena je na placu površine 5.69a. Ukoliko želite... više

90.000€ (849 €/m²)

  • 106m²
  • /1 spratova

Tivat, Centar, , 0.5, 34m2, 136000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72028, II/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

136.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 2/4 spratova

Centar Pančeva, 4, 0, 93m2 i terasa 10m2 ID#1556

centar, Pančevo, Pančevo

Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor, ispod lokal, vodi se kao stambeno-poslovna zgrada. Prostorije: veliko pretsoblje,... više

150.000€ (1 612 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1/1 spratova

Ražana, dve kuće 118m2, plac 6 ari

Stojići, Okolina, Kosjerić

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija... više

27.000€ (228 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

92.380€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Centar, Jovana Boškovića, 1.5, 36m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115242, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.0, 56m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Na prodaju klasican dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na cetvrtom spratu... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Stara Pazova, Centar, Svetozara Markovića, 4.0, 83m2, 130000EUR

Centar, Stara Pazova

Agencijski ID: 126534, PR/I, uknjizen, novogradnja, parking, dvoriste/basta, ostava. Lep stan na mirnoj lokaciji. Stan se sastoji iz centralnog... više

130.000€ (1 566 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²

Prodaja garsonjere u izgradnji- Kej kod Grčke ambasade,

Centar, Crveni Krst, Niš

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Keju u neposrednoj blizini Grčke ambasade, u ponudi je stan u izgradnji površine 32m², smešten... više

81.400€ (2 543 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

Građevinsko zemjište 12 ari, Zvečka, Obrenovac - 25 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinsko zemljište u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 11.78 ara, dimenzija 81 x 14m2 * Do placa se moze doci industrijskom... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²