Za upit 4326 Centar pronađeno 3561 oglasa

46 m² u širem centru Ćuprije

Ćuprija

Na drugom spratu zgrade u širem centru Ćuprije prodaje se funkcionalan stan odličnog rasporeda. Stan poseduje: *prostranu dnevnu sobu *kuhinju... više

40.000€ (869 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Ub, Centar, Vuka Karadžića, 1.0, 90m2, 130000EUR

Centar, Ub

Agencijski ID: 128003, PR/III, izlog, klima, uknjizen, novogradnja, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

130.000€ (1 444 €/m²)

  • 90m²

Lokal na frekventnoj lokaciji

Širi centar, Jagodina

Lokal na frekventnoj lokaciji Kompletno renoviran,visina oko 4metara.U funkciji Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!... više

82.500€ (1 718 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Ćupriji

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi... više

80.000€ (444 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Na prodaju stan u srcu Vrnjačke Banje – 39m², prizemlje, idealna prilika!

Centar, Vrnjačka Banja

Zamislite svoj kutak mira u najpoznatijoj srpskoj banji – bilo da tražite dom, vikend oazu ili sigurnu investiciju za izdavanje, ovaj stan je... više

86.000€ (2 205 €/m²)

  • Garsonjera
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

90.225€ (1 503 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan na prvom spratu u Moravskom stilu u centru Jagodine

Centar, Jagodina

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu... više

100.000€ (1 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog, plac 5 ari

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru... više

83.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više

120.000€ (2 608 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Ražana, dve kuće 118m2, plac 6 ari

Stojići, Okolina, Kosjerić

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija... više

27.000€ (228 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje

Prelep komforan stan u strogom centru Jagodine – idealna lokacija!

Centar, Jagodina

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova