Za upit 4326 Centar pronađeno 3567 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednosoban stan ID#1001190

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone),... više

79.100€ (3 295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice, 75m2

Veliko Gradište

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan... više

75.600€ (1 008 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

STROGI CENTAR, RENOVIRAN STAN

Centar, Sombor

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom... više

84.900€ (1 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102220 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja građevinskog zemljista na magistralnom putu Beograd-Obrenovac-Šabac

Okolina, Šabac - Centar, Šabac

Odličan građevinski plac, površine 40 ari. Na samom magistralnom putu Šabac - Obrenovac - Beograd. CENA: 45.000 EUR. Udaljenost važnih destinacija... više

45.000€ (11 €/m²)

  • 3942m²

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

-Na prodaju poslovni prostor od 82 m² u novijoj zgradi, sa mogućnošću preur

Centar, Ćuprija

Prodajemo poslovni prostor u novoj zgradi, površine 82 m², smešten u suterenskom delu objekta. Ovaj prostor ima veliki potencijal i može se... više

57.000€ (695 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • Suteren/4 spratova

Stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika... više

57.000€ (1 900 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Stan u prodaji niže spratnosti-zidana garaža se prodaje za 5000 eur-a

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano,... više

58.000€ (935 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • .sprat

Plac u širem centru Jagodine, 3.85a

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac u Jagodini, u širem centru grada. Plac je uzak i dugačak, što ga čini pogodnim za različite namene u skladu sa vašim potrebama.... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²