Za upit 4326 Centar pronađeno 3567 oglasa

Građevinsko zemljište, 83 ara, Skela, Obrenovac - 37.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 82.86 ari, smešten u mirnom delu naselja Skela. Idealno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica ili investicionih objekata.... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

MODERNA GASRONJERA U VRNJAČKOJ BANJI

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske... više

58.600€ (1 723 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Centar, Arse Teodorovića, 2.0, 22m2, 73000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je... više

73.000€ (3 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 22m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 12m2, 40000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127915, garazno mesto. Prodaje se garaza 12.5 kvm,u novogradnji. Teretni auto lift. Nije klackalica.Cena je bez PDV a. PDV je... više

40.000€ (3 333 €/m²)

  • 12m²

Jednosoban stan na prvom spratu - blizu centra i gradske plaže u Sremskoj Mitrov

Pejton, Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek... više

60.000€ (1 463 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/2 spratova

Renoviran, kompletno naešten stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

Plac, Merošina

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju lep plac na izlasku iz Merošine prema Prokuplju, preko puta reciklažnog centra. Površina placa je 1275 m2,... više

12.800€ (10 €/m²)

  • 1275m²

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Hitno se prodaje stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija... više

55.000€ (982 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • .sprat

Planina, Centar, Breza, 1.5, 33m2, 79000 EUR

Centar, Zlatibor

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće... više

79.000€ (2 393 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²

Kuća na odličnoj lokaciji-Opština u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Prodajemo kuću sa potencijalom, na dobroj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja, a u blizini opštine, Moravskog parka i ostalih... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²
  • Prizemlje