Za upit 4326 Centar pronađeno 3568 oglasa

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

PRODAJEMO! Garažna mesta površine 12, 5m2 - 12.000€

Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10... više

12.000€ (800 €/m²)

  • 15m²
  • .sprat

Prostrana porodična kuća u širem centru Ćuprije

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3,44... više

48.000€ (275 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Lokal/Centar Jagodine

Centar, Jagodina

*deo placa ispred lokala više

75.000€ (833 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102220 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova

Lokal, 13m2, Podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji... više

49.500€ (3 807 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 46 m², Centar, Vrnjačka Banja, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno... više

69.900€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Prodaja građevinskog zemljista na magistralnom putu Beograd-Obrenovac-Šabac

Okolina, Šabac - Centar, Šabac

Odličan građevinski plac, površine 40 ari. Na samom magistralnom putu Šabac - Obrenovac - Beograd. CENA: 45.000 EUR. Udaljenost važnih destinacija... više

45.000€ (11 €/m²)

  • 3942m²

-Na prodaju poslovni prostor od 82 m² u novijoj zgradi, sa mogućnošću preur

Centar, Ćuprija

Prodajemo poslovni prostor u novoj zgradi, površine 82 m², smešten u suterenskom delu objekta. Ovaj prostor ima veliki potencijal i može se... više

57.000€ (695 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • Suteren/4 spratova

Stan u centru Sokobanje, 24 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

50.000€ (2 083 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/2 spratova

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat