Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Šojka, lux kuća , 450 m2, centar, eg

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od... više

500.000€ (1 111 €/m²)

  • 450m²
  • 1/1 spratova

Prodaja luksuznog trosobnog stana u novogradnji – Niš, mirna i centralna lok

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene... više

202.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, Trebinjska, 5.0, 94m2, 265000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 119232, I/PK, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta,... više

265.000€ (2 819 €/m²)

  • 5 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

STAN!

Selenča, Sombor

STAN! Na Staparskom putu se prodaje prostran dvosoban stan na 2.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,... više

82.800€ (1 235 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

BW NOVA - ODLICAN 3.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više

270.888€ (4 369 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102238 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera u potpuno novoj zgradi na Novom naselju-Bistrica. Grejanje... više

90.000€ (3 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5/6 spratova

Plac na izuzetnoj lokaciji sa upisanim objektom

Paraćin

Moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta u atraktivnom delu grada – na samo nekoliko minuta hoda od centra! Idealan je kako za porodično... više

90.000€ (957 €/m²)

  • 94m²
  • .sprat

Na prodaju četvorosoban stan lux, novogradnja - Petrovaradin 98m2

Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je prodaja modernog četvorosobnog stana površine 98m2 u novijoj zgradi u Petrovaradinu, smeštenog na mirnoj i uzvišenoj lokaciji u... više

219.912€ (2 244 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1.sprat

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju – porodična kuća na samo 3 km od grada

Vinorača, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća udaljena svega 3 km od centra — sa odličnim pristupom glavnim putem. U blizini se nalaze osnovna škola, prodavnica, kao i autobusko... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 84m2, 470000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108993, II/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. U izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2... više

470.000€ (5 595 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/2 spratova