Za upit 4326 Centar pronađeno 3534 oglasa

Kuća, selo Gradište, Merošina, 200 m2, ta

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus... više

90.000€ (450 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 3.0, 65m2, 244746EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129733, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv pocetkom 2027 godine.... više

244.746€ (3 765 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Retko u ponudi! Luks stan-apartman, novogradnja Sokobanja 41m2, Vip sprat, sa p

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi odličan apartman projektovane površine 41m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na Vip spratu ( uvučen sprat)... više

102.500€ (2 500 €/m²)

  • 41m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

86.310€ (1 876 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

EKSKLUZIVAN STUDIO U BEOGRADU NA VODI – BW BELLA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada,... više

219.888€ (5 235 €/m²)

  • Garsonjera
  • 42m²
  • 14.sprat

Građevinska parcela - 70 ari - odlična lokacija

Lipar, Jagodina

Na prodaju građevinska parcela površine 70,54 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

292.314€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

KUĆA, TELEČKA, PORODIČNA!!

Telečka, Okolina, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se... više

46.000€ (345 €/m²)

  • 133m²
  • .sprat

Garsonjera NOVI SAD, 85000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Petosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale.... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²
  • 1/4 spratova

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje