Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 59m2, 195000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

Odličan poslovni prostor sa kancelarijama

Centar, Jagodina

-kapacitet 150.000l (4 rezervoara) -prodajni prostor 200m2 -podrum 35m2 -kancelarije 72m2 više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 2.0, 110m2, 385000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118588. Prodaje se lokal, 110m2, na Podbari. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

385.000€ (3 500 €/m²)

  • 110m²

Vila Anđelina-Valjevo

Valjevo

VILLA ANĐELINA – kuća gde šuma čuva mir, a put vodi pravo kući Na mestu gde se asfalt utiša, a šuma preuzme dah, nalazi se Villa Anđelina. Skrivena... više

63.000€ (362 €/m²)

  • 174m²

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.046€ (2 858 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rakovica, Centar, Dr Milivoja Petrovića, 5.0, 130m2, 406000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena... više

406.000€ (3 123 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 4.0, 108m2, 394200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121999, III/, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

394.200€ (3 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 3.sprat

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Porodična kuća na selu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima... više

80.000€ (457 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 401700€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja... više

401.700€ (3 043 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan 29m², odlična lokacija

Podbara, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu... više

72.100€ (2 486 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Politika, Hilandarska, 2.0, 48m2, 230000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

230.000€ (4 791 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²