Grbavica, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više
164.800€ (3 433 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi,... više
262.500€ (3 500 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu,... više
190.820€ (2 891 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu,... više
190.830€ (2 891 €/m²)
BUDVA (Centar), Budva
Prodajemo predivan stan u Budvi, površine 79m² sa velikom garazom, smešten na uzvišenju, samo 1,7 km od mora. Ova lokacija pruža savršen balans... više
180.000€ (2 278 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju stan površine 83m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod Ureda, u... više
168.000€ (2 024 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka: 1101341, CENA: 260.000 e + 3% agencijske provizije. U mirnom delu Novog Sada, na svega nekoliko minuta od pešačke zone,... više
260.000€ (1 954 €/m²)
Kej, Novi Sad
Agencijski ID: 130149, II/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. CENTAR - 38m2, NOV FANTASTICAN stan sa namestajem,. LIFT Blizina... više
133.500€ (3 513 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka-1100981 CENA 240.000 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen dvorišni stan u samom Centru grada-pešačka zona. Stan... više
240.000€ (4 000 €/m²)
Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja
Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka... više
200.000€ (2 531 €/m²)
Bagrdan, Okolina, Jagodina
Na prodaju izuzetna poslovna nekretnina u Bagrdanu, u okolini Jagodine, na svega 10 minuta od grada i u blizini Kragujevca. Objekat je urađen... više
150.000€ (110 €/m²)
Medaković II, Voždovac, Beograd
Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban... više
144.550€ (2 727 €/m²)