Za upit 4326 Centar pronađeno 3557 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Zemun - centar, 82m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun - centar lokal, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno renoviran lokal.... više

310.000€ (3 780 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje/2 spratova

STAN U CENTRU GRADA

Gornja Varoš, Sombor

Prodaje se trosoban stan nadomak centra grada. Stan ima 74m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Zgrada je novije... više

74.000€ (1 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 4/4 spratova

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

Prodaje se dvosoban namešten stan, 48m2, Grbavica

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više

164.800€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

PRODAJA, 4.5 STAN U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti... više

140.000€ (1 473 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 95m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 3.0, 75m2, 262500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi,... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša, 133m2, 3.0, 4/4 + 2 garažna mesta

Centar, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj... više

250.000€ (1 879 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 256470€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije... više

256.470€ (2 374 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 235870€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

235.870€ (4 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/11 spratova

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Zemljište, 3250ari, 45000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3250m²

Trosobna kuća FUTOG, 257500€

Centar, Futog

Agencijska oznaka 3090040 - Retko u ponudi. Uknjižena potpuno nova kuća u Futogu na izlazu iz Veternika. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom.... više

257.500€ (1 716 €/m²)

  • 150m²