Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Kuća, centar grada, 156m2

Centar, Medijana, Niš

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje... više

259.999€ (1 666 €/m²)

  • 156m²
  • 1/1 spratova

Petoiposoban stan NOVI SAD, 208020€

Centar, Novi Sad

Uknjizen petosoban stan u centru u poesackoj zoni, sastoji se od dve etase, dole: dva kupatila, kuhinja, dve ostave, tri sobe, dva odvojena... više

208.020€ (1 926 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

4.0, Duplex, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u centu Niša, na par minuta hoda do... više

265.000€ (2 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe , Lokal, 120m2, 180000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

U sklopu tržnog centra, zaseban objekat, luksuzno sređen klub 80m2 + restoran 40m2, kompletno luksuzno opremljeni, pod brušeni granit, keramika... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Komforan četvorosoban stan ID#1001097

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

280.000€ (2 916 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 4.sprat

Šestosobna kuća VRDNIK, 228800€

Centar, Vrdnik

više

228.800€ (1 285 €/m²)

  • 178m²

Mladenovac, Koraćica, , 3.0, 122m2, 109900EUR

Koraćica, Beograd

Agencijski ID: 124895, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

109.900€ (900 €/m²)

  • 122m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Idealna prilika za miran život na odličnoj lokaciji u blizini centra Jagodine

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je uređen plac površine 2,62ara na kojem se nalaze dve potpuno funkcionalne kuće od 97m2 i 57m2 + 35m2 legalizovanog podruma, što... više

186.000€ (1 576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat