Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Savski venac, centar - Admirala Geprata, 110m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Admirala Geprata kuća, 5.0, 110m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, dva parking mesta, pomoćni objekat U ponudi kuća sa dvorištem... više

250.000€ (2 272 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja dvosobnog stana 48m2 sa terasom i podrumom Podbara, odlična lokacija p

Podbara, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Podbara, Almaški kraj.. Stan se nalazi na prvom spratu starije, kvalitetne gradnje... više

133.900€ (2 789 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Stambeno - poslovni prostor u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Poslovno stambeni objekat u centru grada

Centar, Jagodina

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni...) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar - Lokal sa 2 parking mesta ID#8000088

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski dvorišni lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog cetra grada i... više

225.000€ (2 616 €/m²)

  • 86m²
  • Prizemlje

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Kompletno renoviran i funkcionalan stan u centru grada – odmah useljiv

Centar, Crveni Krst, Niš

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje.... više

138.000€ (2 653 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/15 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

Trosoban stan 72 m², Akva Park, Jagodina, 2/7 sprat

Akva Park, Jagodina

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost... više

102.960€ (1 430 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/7 spratova

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²