Za upit 4184 Centar pronađeno 3540 oglasa

Kuća u Sipiću kod Rače - površina 168 m2 plac 1040 m2

Centar, Rača, Rača

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi... više

17.000€ (101 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno i šumsko zemljište 40000 m2 -Malo Krčmare

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru, površine 40000 m2... više

17.000€ (0 €/m²)

  • 40000m²

Gradsko građevinsko zemljište, 1298 m2 - Rača

Centar, Rača, Rača

Na prodaju u Rači, gradsko građevinsko zemljište, dve parcele, koje čine celinu, ukupne površine 1298 m2 (640 m2 I 658 m2). Parcele su pogodne... više

15.000€ (11 €/m²)

  • 1298m²

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 16.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

16.000€ (400 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

Zemun, Centar, Petra Kočića, 13m2, 24250EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128444, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija... više

24.250€ (1 865 €/m²)

  • 13m²

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

Opremljen lokal u centru Niša, 9m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju opremljen lokal u centru Niša,površine 9m2. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji u Novom podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini ulaznog/silaznog... više

18.000€ (2 000 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Odliča lokal, strogi centar, podzemni, kod Ambasadora, 16m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite... više

28.000€ (1 750 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Odličan lokal u novijoj zgradi u blizini bolnice. više

18.500€ (1 088 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Lokal u starom podzemnom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u starom podzemnom prolazu, pogodan za obavljanje razlicitih delatnosti. Lokal je povrsine 10m2. Svojina 1 kroz 1, u postupku... više

18.500€ (1 850 €/m²)

  • 10m²
  • Prizemlje

Starija kuća u centru sela Vojska

Okolina, Svilajnac

Starija kuća u centru sela blizu ambulante. Sastoji se od predsoblja, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,špajza i kupatila. Struja je... više

10.000€ (172 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova