Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Bez provizije za kupce Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od... više

194.346€ (3 036 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Četvorosobni stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

187.057€ (2 338 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 12/15 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Odličan 3.5 stan u novogradnji!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

173.100€ (2 404 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

69.700€ (1 883 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na Novom Naselju - 25, 7m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan,... više

91.800€ (3 530 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/6 spratova

JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU

Vrnjačka Banja

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca... više

71.040€ (1 920 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren/3 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova