Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

STAN!! PRIZEMLJE, SAVRŠEN ZA NOVU PORODIČNU PRIČU!!!

Selenča, Sombor

STAN! Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 77m2,smešten na visokom prizemlju stambene zgrade.Stan poseduje i sopstveni podrum,što... više

72.100€ (936 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • Prizemlje

Prelep četvorosoban stan 83m2, centar, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

170.000€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, 52m2 , Telep/Adice

Telep, Novi Sad

Na prodaju odličan dvoiposoban stan na granici između Telepa i Adica, površine 52m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičan... više

117.300€ (2 255 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.430€ (1 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova