Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Centar, 2.0, sa dva parking mesta

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Obilićev venac, Stari Grad, Beograd

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Oglas

Vrnjačka Banja

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji,... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Odličan dvoiposoban stan u novogradnji kod Pantalejske crkve, 52m2, 2.sprat

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

STAN!! PRIZEMLJE, SAVRŠEN ZA NOVU PORODIČNU PRIČU!!!

Selenča, Sombor

STAN! Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 77m2,smešten na visokom prizemlju stambene zgrade.Stan poseduje i sopstveni podrum,što... više

72.100€ (936 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • Prizemlje