Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

367.200€ (2 198 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

412.000€ (2 467 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

158.382€ (4 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

222.195€ (3 898 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

445.006€ (3 647 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 122m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

166.432€ (4 059 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

68.900€ (2 026 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

51.200€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Prodaja Jednoiposobnog Stana Kraljev Park – Rotkvarija | 45 m² | Terasa | Li

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 45 m² u modernom kompleksu Kraljev Park, na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7.sprat