Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

99.600€ (2 845 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

114.240€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

76.900€ (2 957 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja garsonjere Novi Sad – Telep, 29m2, terasa sa ostavom, gasno grejanje,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš.... više

84.460€ (2 912 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 550000€

Centar, Novi Sad

Moderan i eksluzivan cetvorosoban stan u samom centru Novog Sada, u novijoj zgradi vrhunske gradnje. Agencijska oznaka stana 1100737. CENA 550000... više

550.000€ (4 166 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 4/6 spratova

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Prodaja dvoiposobnog stana 78m² Liman 4 – odlična lokacija | Prodaja stanov

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m²,... više

169.950€ (2 178 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Namešten dvosoban stan na Rotkvariji

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, udaljen svega dva minuta hoda od pešačke zone i samog centra grada. Idealan je kako za... više

146.260€ (2 611 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Grbavica, odlična lokacija u urbanom delu grada,

Grbavica, Novi Sad

Bez provizije za kupca Prodaja stanova Novi Sad – Grbavica, u urbanom i atraktivnom delu grada, u blizini centra Novog Sada, TC Promenade,... više

159.958€ (3 554 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje