Za upit zamena stana za kuc u sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Prodaje se LUX dvosoban stan na Adicama sa parkingom u dvorištu - 42

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više

122.400€ (2 914 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Stan, centar, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan, troiposoban stan u strogom centru grada, u blizini SUP-a. Uknjižena površina stana je 85m2 bez terase (95m2 sa terasama).... više

165.000€ (1 736 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Hitna prodaja ! Tražena lokacija, spreman za useljenje – ne propustite!

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa... više

49.000€ (1 020 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Nov opremljen stan na Zlatiboru

Centar, Zlatibor

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski... više

95.000€ (2 065 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju komforan dvosoban stan - Adamovićevo naselje, 57m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Adamovićevo, površine 57 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i odmah je useljiv.... više

139.536€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova

Renoviran 2, 5-soban stan 59m² – Novo Naselje, funkcionalan, svetao, idealan

Novo Naselje, Novi Sad

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Prodaja četvorosobnog stana - Grbavica - 116m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom.... više

331.296€ (2 856 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Mirijevo, novogradnja, trosoban stan, cena sa PDV, lux ID#1493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji... više

197.800€ (2 300 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan 72 m², Akva Park, Jagodina, 2/7 sprat

Akva Park, Jagodina

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost... više

102.960€ (1 430 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/7 spratova