Zlatibor
Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više
58.000€ (1 705 €/m²)
Kneževac, Rakovica, Beograd
1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više
112.000€ (3 111 €/m²)
Liman 3, Novi Sad
U ponudi je prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje... više
230.500€ (2 955 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više
94.860€ (2 710 €/m²)
Zvezdara, Zvezdara, Beograd
Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika,... više
195.000€ (3 000 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo... više
195.000€ (2 910 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više
158.100€ (3 226 €/m²)
Banatić, Novi Sad
U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više
71.010€ (3 227 €/m²)
Kalenić pijaca, Vračar, Beograd
Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više
579.888€ (2 973 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više
1.573.840€ (4 471 €/m²)
Mirijevo I, Zvezdara, Beograd
Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više
120.000€ (2 926 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više
137.700€ (3 202 €/m²)